(0216) 411 29 73
info@guclukadin.org    

 

Bizden Haberler


Kadın Doğum ve IVF Uzmanı Op.Dr. Tufan Babayiğit “Kadın Cinsel Sağlığının İşgücüne Yansıması ve Toplumdaki Yeri” hakkında detaylı bilgi verdi.

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri çerçevesinde 10 Mart 2022 tarihinde Kadın Doğum ve IVF Uzmanı Op.Dr. Tufan Babayiğit “Kadın Cinsel Sağlığının İşgücüne Yansıması ve Toplumdaki Yeri” hakkında detaylı bilgi verdi.

Instagram’da canlı yayınlanan sohbetin moderatörlüğünü Sayın Cennet Melis Uslukılınç üstlendi.

 
Sevtap Geliş Yasin ile İletişim Dünyamız ve İlişki Yönetimi söyleşi

17 Mart tarihinde İletişim Dünyamız ve İlişki Yönetimi konulu söyleşimizi değerli hocamız Sevtap Geliş Yasin ile gerçekleştirdik.

 
Çalışan Kadını Pandemi Günlüğü - Psikiyatrist Dr. Nuşin Bilgin Söyleşi

11 Mart tarihinde Kadının Pandemi Günlüğü söyleşimizi gerçekleştirdik. Psikiyatrist Dr. Nuşin Bilgin ilepandemide kadınların yaşadığı zorlukları konuştuk.

 
Strateji ve Eylem Planı İçin Moderasyon Toplantısı Yaptık

Kadını Güçlendirme Derneği 9 Mart 2020’de 2020 – 2021 Strateji ve Eylem Planı için geniş katılımcı bir moderasyon toplantısı yapmıştır. Üyelerimize görüş ve destekleri için teşekkür ederiz.

 
Çalışan İş Ağı Yönetimi (Business Networking) Eğitimi

 Kadını Güçlendirme Derneği, Dünya Kadınlar Günü nedeniyle, 9 Mart 2020 günü Üsküdar Kültür ve Sanat Merkezinde,  üyeleri, destekçileri ve iş insanlarının  katıldığı “Çalışan İş Ağı Yönetimi (Business Networking)” Eğitimi düzenlemiştir.

Eğitimi Hüseyin Mandacı sunmuştur.

Misafirlerimize ve eğitmenimize verdikleri destekten dolayı teşekkür ederiz.